KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15728250
nr 1572 8250
Gouache
Oidentifierad Konstnär, Komposition med häst och Putto. Signerad, bildmått: 66X47 cm, yttermått inklusive ram: 80x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:34:45
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Gouache